O akci

  

Koncert filmové muziky v podání Dechového orchestru Zábřeh

 

V sobotu 8. června večer zazní Zábřehem a jeho ulicemi filmová hudba. Pod širým nebem v rámci akce Notování Zábřehem vystoupí nejen místní orchestr, ale i další zajímaví umělci.

 

V rámci open air akce Notování Zábřehem, kterou pořádá Dechový orchestr Zábřeh ve spolupráci s městem Zábřeh, je připraven našlapaný program. Od 16 hodin se mohou posluchači na Masarykově náměstí v Zábřeze těšit na BIG BAND Žerotín, Smyčcový orchestr Zábřeh, Bielska Orkiestra Dęta, pěvecké sbory TapTýda Loučná nad Desnou a Arietta ZUŠ Mohelnice.

 

Jako zlatý hřeb večera organizátoři chystají Koncert filmové hudby se sólisty, sborem a tematickou videoprojekcí, který odstartuje za světla (v 8 hodin večer) a skončí za tmy - což zážitek diváků ještě umocní. Zazní legendární melodie z filmů jako je Star Wars, Piráti z Karibiku, Harry Potter nebo Superman. Filmovou hudbu dokreslí tematické záběry z filmů.  

 

Hlavní program akce Notování Zábřehem se odehraje na Masarykově náměstní v Zábřehu. V mezičase od 19 hodin pak na příjemných teráskách kaváren „horního náměstí“ – Café Carré a Levandulové kavárny, kde zahraje Maki a Hamanaca. Vstup je po celý den volný. Akce se koná za podpory Olomouckého kraje a města Zábřeh.

 

 

 

 

   

 

Facebook